| Nesquisse a întrebat:

Pe ce site pot vedea meciuri de fotbal mai importante, as dori si comentatori romani, dar daca nu...macar sa pot vedea meciurile.
De exemplu: UEFA Europe Qualifiquers

Răspuns Câştigător
| AFR81 a răspuns:

Www.meciuri-live.info sau poti scrie pe google "meciuri live pe net. Vei gasi mai multe adrese.

3 răspunsuri:
| Nesquisse explică:

As dori sa stiu siteul sa pot vedea meciul 21 noiembrie Real Madrid - FC Barcelona

| Drimmero a răspuns (pentru Nesquisse):

Real-Barca se joaca pe digisport 1 la ora 19:15, iar daca vrei link direct de la digisport uite aici :http://www.digisport.ro/Pages/TV/DigiSport+1
Spor la meci, cea mai buna sa castige!