| anonim_4396 a întrebat:

Pentru ce este buna bicicleta magnetica?

4 răspunsuri:
| i86e2 a răspuns:

Ca să pedalezi în gol, să mai dai din șuncă jos.

| mihaela2808 a răspuns (pentru i86e2):

Doar la picioare slabesti?

| i86e2 a răspuns (pentru mihaela2808):

Nu, fată, e vorba de ardere de calorii, le arzi de unde sunt, nu din anumite zone. E o concepție greșită că dacă faci exerciții abdominale dai burta jos și dacă alergi dai jos șunca de pe picioare și fund.

| Faberlic a răspuns:

Am auzit ca bicicleta magnetica este mai buna decat cea mecanica deoarece
are miscare uniforma pe cand cea mecanica merge mai in hopuri. Te ajuta sa
arzi caloriile si sa ai picioare frumoase. happy asta daca o folosesti si nu
uiti de ea.
Bicicletele sunt foarte bune pentru cei / cele ce nu au timp sa meraga pe
biciclete normale (afara) sau pentru persoane care pur si simplu nu stiu sa mearga pe ele.
Se recomanda sa nu faci prea mult de la inceput ( 5 - 8 min )