| ralucam90 a întrebat:

Pentru cei care se pricep la fotbal.Cine credeti ca o sa castige astazi la meciul Italia - Croatia / Spania - Irlanda?

Răspuns Câştigător
| Robertofachiru a răspuns:

ITALIA - CROATIA X (adica egal) si SPANIA - IRLANDA 1 (adica bate Spania) FUNDA DACA GHICESClaughing!

3 răspunsuri:
| iefsul a răspuns:

Dar tu cine crezi ca va castiga?

| xDeyaDeeAx a răspuns:

Aaa pai Italia si Spania cred ca vor castiga ( si nu ma pricep la fotbal m-a ajutat fratele meu de 7 ani ) tongue!

| euse a răspuns:

In privinta Spaniei nu am dubii ca va castiga sau nu pentru ca INVINGE sigur... dar Italia a avut o perioada mai proasta si nu stiu exact ce sa zic dar eu tot pe mana Italiei as merge. Deci: Spania Si Italia