| Alesia1234 a întrebat:

Buna! Cine credeti ca o sa castige marti semifinala? Spania sau Italia? laughing

12 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Italia sigur

| Drimmero a răspuns:

Italia trece de capsunari, au un joc mult mai placut ochiului fata de pasele alea interminabile in lateral ale spaniolilor, italienii practica un fotbal mai incisiv, mai direct. Cum s-a schimbat fotbalul asta, am apucat s-o vedem pe Italia ofensiva.

| CIaudiu a răspuns:

Italia si Anglia vor intra in finala. Finala o va castiga Italia.

| svenhassel13 a răspuns:

Fara doar si poate Italia castiga Euro. O sa pun bilet la pariuri pe 1000 de euro, acum, pentru semifinala, am pus 10.000 de lei

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru svenhassel13):

Vezi sa nu pierzi banii la pariuri nu se stie niciodata si ramîi falit

| svenhassel13 a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Vom vedea

| Alesia1234 explică (pentru svenhassel13):

Pfaiiii...cred ca esti foarte fericit.Te-ai umplut de bani acum laughing

| svenhassel13 a răspuns (pentru Alesia1234):

Eu am spus dinainte sa incepa campionatul ca Italia va castiga toate meciurile?

| Gabryel85 a răspuns:

Eu imi doresc sa castige Italia. Ar merita, la ce fotbal a aratat pana acum. Dar sa vedem...

| Depoka a răspuns:

Eu tind spre Italia...

| Vali222005 a răspuns:

Domne din punct de vedere al Tiki taka ului Italia bate dar dacă intervine Álvaro Morata si da un hatrick a belit carasu donnaruma

| Herghelegiu a răspuns:

Italia fără doar și poate