| EmilTraian95 a întrebat:

Pentru cei care se uita la wrestling, cine mai e campion wwe acum? Dar mondial? Cand sunt transmise showrile cele mai recente mai vizionez din cand in cand si nu stiu care sunt cele mai actuale vad uneori showuri din vara in perioada asta sunt tare confuz.

4 răspunsuri:
| BJK1903 a răspuns:

Vineri la ora 23:00 e RAW si de la ora 01:00(tot vineri) dupa ce se termina show' RAW incepe Smack Down. PPV-urile sunt transmise joia de la 22:00 sau 23:00(dar nu in fiecare weekend). Show'urile care apar la noi sunt cu intarziere de 3-4 saptamani, cauta pe net poate gasesti show'urile care se dau in fiecare weekend.

| BJK1903 a răspuns (pentru BJK1903):

Campion mondial nu mai e, pentru ca s-a accidentat Seth Rollins (6-9 luni este OUT) si la Survivor Series o sa fie un meci pentru titlu.

| SatanicBear a răspuns:

Poti gasi toate informatile astea pe site-ul lor oficial: wwe.com
Show-urile le gasesti pe wrestlingnetwork.tv/category/wwe

| EmilTraian95 explică (pentru SatanicBear):

Ma refer la sport.ro in special. nu cred ca apare pe site programul din Romania.