| anonim_4396 a întrebat:

Pentru cei din Iasi. Unde as putea face inot, dar sa nu fie exagerat de scump? (Zona si clubul). Multumesc.

9 răspunsuri:
| IceCreamDoll a răspuns:

La spitalul de Recuperare, nu e foarte scump, si la abonament e chiar bun pretul (in jur de 100 lei).

| aaaaaaaaaaaaa1234 a răspuns (pentru IceCreamDoll):

Ce ciudat ma simt acumstraight face Locuiesc lathinking ~100 metri de Spitalul de recuperare laughing

| IceCreamDoll a răspuns (pentru aaaaaaaaaaaaa1234):

happy. Si nu stiai ca inauntru e piscina?

| aaaaaaaaaaaaa1234 a răspuns (pentru IceCreamDoll):

N-am fost niciodata thinking De fapt ultima data cand am fost intr-un spital a fost cand m-am nascut straight face Cabinete medicale da,, spital am vazut doar in Scrubs si pe la tv.

| anonim_4396 explică (pentru IceCreamDoll):

100 de lei pe cat timp?

| aaaaaaaaaaaaa1234 a răspuns:

Stii, unde este podul de piatra? Tre sa stii, ei, sub pod este un rau. Acolo poti face inot.
Mda, alt raspuns inutiltongue

| WhiskyandCoke a răspuns:

Eu obisnuiesc sa merg la Moldova.

| Iurascu_Ioana_1989 a răspuns:

Dar cursuri de inot? stie cineva?