| anonim_4396 a întrebat:

Pentru microbisti:

De ce in acest sezon De Premier League se joaca la doua etape,un meci VINERI?
Eu de cand ma uit la fotbal nu am vazut niciodata un meci de Premier League, jucat Vinerea straight face

Răspuns Câştigător
| Drimmero a răspuns:

Posibil sa fie de la faptul ca s-a schimbat sponsorul, pana si grafica s-a schimbat, de tot maroul grafica actuala/

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Fiindca asa a stabilit liga profesionista din Anglia, posibil si la cererea televiziunii care transmite campionatul.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Are mai mult Farmec, cand se joacă Vinerea.

| paqquky a răspuns:

Au schimbat mai multe chestii. Oricum, e mai bine asa zic eu.