| Fabian2015 a întrebat:

Pentru Silas/Cosmin sau alte persoane care se pricep la sala. Am aproape 18 ani 1.72 69-70 kg si vreua sa iau ceva suplimente. Ma gandeam la whey gold standard sau syntha 6 sau nitro-tech si pe langa proteine ma gandeam sa mai iau si altceva dar nu stiu ce, glutamina/amino/oxid nitric. Mananc carne de 2-3 ori pe zi, rezultatele sunt cat de cat ok. Mai am foarte putina grasime pe abdomen dar momentan nu vreau sa slabesc. Deci, cateva sfaturi? ce suplimente sa aleg? Multumesc.

1 răspuns:
| CulturismsiFitness a răspuns:

Din punctul meu de vedere si ce am testat eu pe propria mea piele cele mai ok sunt cele de la Myprotein si de la Universal. Mananci cam multa carne pe zi. Iti recomand un canal de youtube al unui culturist profesionist roman. Canalul se numeste totul despre steroizi. Are acolo tot ce vrei si are si niste antrenamente foarte smechere.