| Eugeniusu a întrebat:

Pot sa beau creatina si un energizant Monster inainte de antreamentul la sala? Provoaca ceva rau combinatia asta sau imi da un avantaj in timpul antrenamentului?

2 răspunsuri:
| derEinzelgängerWolf a răspuns:

Nu,nu poti.Chiar ai nevoie de energizante? Ai vazut ce a patit Cotabita(ca si asa a vorbit toata tara despre asta)? Energizantul nu te ajuta cu nimic.Iti face mai mult rau.Acuma legat de creatina si acolo iti recomand sa vorbesti cu un doctor/nutritionist/instructor si sa nu o iei dupa capul tau dar decizia e a ta!

| FlaviusZeta a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=z66gE_NOj5I Uita-te aici! Creatina te ajuta daca nu faci exces si o iei asa cum trebuie! Energizantul nu este bun, iti creste ritmul cardiac si cu timpu te expui la sanse de infarct!