| thewolf1222 a întrebat:

mănânc inainte de sala cu 3 ore dar in timpul antrenamentului ma simt balonat, plin... nu tin dieta mentionez ca folosesc BCCA 2 cupe inainte de antrenament si 2 capsule de creatina. Multumesc

Răspuns Câştigător
| DrGoogle a răspuns:

De ce sa renunte la BCCA daca contine cei mai importanti aminoacizi?

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sa nu tragi o bșinălaughing

| AndreiWeisz a răspuns:

Posibil sa fie de la creatina? Eu nu iti prea recomand creatina capsule, dar chiar si asa, mai bine o iei cu 30 de minute de antrenament, se absoarbe relativ repede si o sa simti efecte in timpul antrenamentul, nu mai devreme sau mai tarziu.

| DrGoogle a răspuns:

Salut e de la creatina, de la ce firma e? Vezi ca aia de la My Protein nu te baloneaza, sau daca alegi de la alta firma sa fie Creapure.

| Richard01 a răspuns:

Renunță la BCCA, foloseste numai creatina, dar nici creatina nu e chiar ok, nu iti construieste o masă musculara de calitate, mai multă apă.Iti recomand 5xxl elite.

| DrGoogle a răspuns (pentru Richard01):

De ce sa renunte la BCCA daca contine cei mai importanti aminoacizi?

| thewolf1222 explică:

BioTech Usa