| anonim_4396 a întrebat:

Poti sa faci foarfeca pe ciment fara sa-ti crapi capul?laughingVoi puteti?big grin
Despre fotbal vorbesc.

Răspuns Câştigător
| jean4 a răspuns:

AndresMiB sa stii ca eu nu raspund pentru funda. Eu fac foarfeca pe ciment ca si pe iarba. Obligatoriu sa lasi mina stinga in jos atunci cand spatele e orizontal cu asfaltul si numai decat sa amortizezi cu mina atunci cand cazi și cand iti ajunge mina jos te starui corpul sa plece spre dreapta ca greutatea sa nu vina toata pe mînă. Dar trebuie sa stii sa o faci.Eu cand eram mic exersam de cate 50 de ori pe pat. Acum o fac la perfectie. Prietenii mei imi zic ca nu sunt intreg la cap cand vad cum le fac pe terenul de asfalt.Eu nu stiu de unde ai scos tu asta ca poti sa iți crapi capul.Nu am avut niciodata nimic, doar ca cotul nu ai cum sa nu il ranesti. Obligatoriu sa iti pui macar bint elastic sau o cotiera cum au handbaliștii

3 răspunsuri:
| ate3562 a răspuns:

Cea mai mare dorinta a mea e sa pot face o foarfeca laughing am mai vazut odata pe cineva ca a facut in curtea scolii dar nu mai stiu cum a cazut thinking

| ate3562 a răspuns:

Pai lasa ca ti-am dat big grin

| Snyper7 a răspuns:

Da se poate dartrebuie sa stii sa cazi si sa incerci sa te sprijini cat de mult poti pe maini ca sa iti atenueze caderea o sa te zgarii un pica la maini dar mergewinking