| IceCreamDoll a întrebat:

Practic inot de la 4 ani si cand am invatat sa inot am invatat crowl. Acum m-am apucat iar de inot si noul meu instructor imi tot spune ca nu inot corect si ca nu indoi bratul cand il bag in apa. Nu stiu ce sa fac, dar vreau sa continui cu inotul acolo pentru niste probleme cu sanatatea, dar nu stiu cum sa-l multumesc pe instructorul de inot. Poate este cineva pe aici care se pricepe la inot si poate sa-mi spuna cum sa fac corect. Funda pentru cel mai bun raspuns si voturi!

Răspuns Câştigător
| loliiizza a răspuns:

Pai. tot ce stiu e ca mana trebuie sa intre in apa ca o sageata. Sper ca ti.am fost de folos. Funda?

2 răspunsuri:
| Dennys1521 a răspuns:

Si logic de cand inoti?

| SamSon a răspuns:

Deci, ca sa nu te mai certe ca nu innoti bine, innoata cu mainile in fata si capul in apa si cand nu mai poti respira scoti capul la suprafata si asa nu vei mai avea nevoie sa dai din brate si nu cred ca te va mai certa, dar daca vrea neaparat sa dai din maini nu stiu...