| alexx102428 a întrebat:

Pronostic la FCSB-DINAMO? Eu zic 1 FCSB solist.Voi ce precedictie aveți?

2 răspunsuri:
| vLooM a răspuns:

Si eu zic tot 1, dar merge si altele, 1 & 3 + / 1 & GG. happy

| Swagmotherfuckers a răspuns:

După cum au jucat cle doua în ultimele meciuri, nu stiu ce sa zic, dar pariez pe Miriuta știe sa motiveze jucători, cei de la Steaua sunt cam obosiți, au meciuri mai multe, joaca din 3 în 3 zile, sunt stelist dar nu o văd bine pe Steaua în acest moment chiar dacă are cel mai bun lot, funda? happy