| Ciocinta_Alexandru_1976 a întrebat:

Pronostic la FCSB -DINAMO? Eu zic 1 X. Voi ce spuneți?

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

L-am pus, am pus 1 solist, multi jucatori si au revenit care erau infestati covidut. eu zic ca bate steaua, da va avea un meci greu cu dinamo.

| Ciocinta_Alexandru_1976 explică (pentru anonim_4396):

Dacă ar fi Man și Coman in teren in primii 11! Suta la suta bate STEAUA!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Ciocinta_Alexandru_1976):

Ah, deci nu s. e clar! e un meci imprevizibil. oricum bate steaua am asa o presimtire.

| Ciocinta_Alexandru_1976 explică (pentru anonim_4396):

Sa ai gura de aur! Sa bata Ros- Albăstrui in seara asta! Și eu sunt Fan Înfocat FCSB!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Ciocinta_Alexandru_1976):

Eu nu s. sunt doar realist.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu au omogenitate dinamovistii, oricum fara man si coman ii va fi foarte greu stelei, e obligata sa bata azi, daca nu o va face poate nu va prinde nici loc de europa league. anul trecut au avut noroc ca au castigat cupa romaniei. Craiova merge bine, sa vedem cum se vor descurca fara mihaila, in europa league sau facut de ras.