| Ciocinta_Alexandru_1976 a întrebat:

Pronostic la PSG-REAL MADRID? Cine credeți că se califica mai departe în UCL?

15 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Joaca cu ailalti arabeti, cu Manchester City. PSG e calificata deja si joaca cu Atalanta.

City-Real 1 solist! bani pe jos

| Bruno92 a răspuns (pentru Drimmero):

Deci real cu City joaca acest utilizator pare se că încurcă treburile. da o bate City pe real... Fără Ronaldo nu mai e la fel de invincibilă... Eu zic că Bayern va câștiga UCL așa am o presimțire, și sper sa o facă

| Drimmero a răspuns (pentru Bruno92):

City e favorita clara cu Real, chiar si in competitie, e cea mai completa echipa momentan, ei si Bayern ar fi cei mai buni, dar nici Juve, PSG sau Atletico nu sunt de blamat,, sa nu uitam ca Atletico a avut dubla victorie cu detinatoarea trofeului Liverpool.

| Bruno92 a răspuns (pentru Drimmero):

Dap, de abia aștept meciul Real -City sper că se va califica și CFR și va trece de tururile preliminare și play off, da cred că va întâlni echipe strong in cele 3 tururi și play off.

| Bruno92 a răspuns (pentru Drimmero):

Vineri am văzut că joacă, o victorie dubla ar fi blana la pariuri și mai blana ar fi sa îl prinzi laughing

| Drimmero a răspuns (pentru Bruno92):

Ii bate City pe Real, madrilenii chiar sunt slabi, dar asa slabi cum au fost au luat campionatul in fata varzelonei

| Xenoverse1 a răspuns (pentru Drimmero):

Se spune Barcelona nu Varzelona.

| Bruno92 a răspuns (pentru Xenoverse1):

O sa vedem azi cu Napoli daca e varzelona sau Barcelona

| Bruno92 a răspuns (pentru Xenoverse1):

Rip Napoli... Mai bine nu se prezenta laughing

| Sn4k3 a răspuns:

Vezi ca incurci cu man city.

| Bruno92 a răspuns:

PSG se califica având în vedere că nu se mai joaca tur -retur
Pronostic 1 solist

| Ciocinta_Alexandru_1976 explică (pentru Bruno92):

Se pornește de la 2 1
... PSG a batut o pe Real Madrid pe Santiago Bernabeu

| Roberrt21 a răspuns (pentru Ciocinta_Alexandru_1976):

Eu stiu ca Real joaca cu Manchester City happy

| Bruno92 a răspuns (pentru Ciocinta_Alexandru_1976):

Deci s-a jucat meciul tur. Real nu cred că are vreo șansă. 1 solist la pronostic

| Roberrt21 a răspuns:

Oricum daca vrei sa riști putin, pune ca se califică Real, au o cota bună le pariul acesta, daca vrei sa mergi mai la sigur, eu as merge la un X1