| alexx102428 a întrebat:

Pronosticuri la Astra- CFR și Craiova-FCSB? Eu zic 1x si 2 solist! Voi ce ziceți?

8 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

12-0 petru FCSB
laughing
Adevarata echipa din Banie a fost echipa lui Mititelu.
Adunatura lu' Olgutza nu merita nimic.
Fortza Steaua.
# rezist

| mentholinks a răspuns:

X,x.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1x la Craiova, nu o văd pe Steaua să bată pe Oblemenco.
La Astra aș spune x2.

| Kogaion a răspuns (pentru anonim_4396):

FCSB* Vezi ca poti sa fi dat in judecata daca ii mai spui Steaua.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Kogaion):

Aștept să fiu dat în judecată. big grin

| Kogaion a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu vorbesc serios. CSA Steaua, a castigat acum cateva zile in instanta acest drept, iar FCSB a sters pana si de pe Instagram Steaua. Nici la TV comentatorii sau in studio-uri nu mai zic Steaua, ca primesc amenzi.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Kogaion):

Sunt la curent cu toate informațiile, mulțumesc. big grin Nu am nevoie de o decizie a unei instanțe ca să-mi spună cum să-i spun echipei favorite.

| Kogaion a răspuns:

X2 si 1 solist. La FCSB e dezastru in vestiar, Budescu vrea sa plece, Alibec e praf, restul jucatorilor nu sunt in forma etc + Craiova joaca cu presiunea ca poate sa cada chiar pe locul 5 daca pierde ambele meciuri.