| bihepi a întrebat:

Recomanati-mi și mie o bicicletă pentru salturi și freeride, să fie rezistentă la teren accidentat și salturi, până în 1500 de lei. Mulțumesc!

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Iti recomand sa nu-ti iei bicicleta ieftina daca vrei sa faci salturi pe teren accidentat!
Spitalizarea te poate costa muuuult mai mult decat o bicicleta buna (peste 5 mii euro).

3 răspunsuri:
| T7uk a răspuns:

La 1500 de lei, ai doar o alegere, daca vrei sa fie rezistenta si sa poti face cateva salturi... dar de teren accidentat nu.
In dechatlon gasesti bicicleta B-twin Mtb 520. Am cumparat-o acum 3 luni si sunt foarte multumit de ea. Daca vrei bicicleta off-road, iti trebuie un buget de 3000 de lei cel putin si sa o faci pe piese.

| AnOnImuSS1 a răspuns:

Daca vrei ceva de calitate iti recomand CUBE ACID, eu am dat 2800 pe ea si fac off-road zilnic ( teren dur, in padure ) o am de anul trecut si nu am schimbat decat pedalelewinking BFT

| bihepi explică:

Mulțumesc tuturor pentru sugestii!