| Ingognito a întrebat:

Recomandari sala cu piscina sau bazin prin Bucuresti? Am inteles ca inotul ajuta la construirea muschilor si m-am gandit sa incep sa merg la inot o data pe saptamana dar nu prea stiu locatii si nu vreau sa ma duc la Ștrand ceva mai lejer sa nu fie aglomerat o sala de preferat sau un bazin sportiv, aveti recomandari prin Bucuresti? nu ma interesaza mult locatia ca merg o data pe saptamana sambata sau duminica daca fac o ora pe drum nu e problema. Si daca puteti specifica cat costa intrarea daca am timp limita sau cum se face ca nu am mai fost pana acum.

1 răspuns:
| NisipLaMare a răspuns:

Incearca la
Bazinul Lia Manoliu, Belvedere, București, Romania.
Acolo am facut inot de performanta cu antrenor acum 20 de ani si inca se mai face, acolo este un complex sportiv