| andra3510 a întrebat:

Referitor la fotbal ce ar trebui sa stiu. ma pregatesc pt etapa selectionera. de exemplu ce jonglerii, tipuri de fenta si de lovituri ar trebui sa stiu thinking FUNDA

Răspuns Câştigător
| SkepT a răspuns:

Trebuie sa stii sa stai in teren, adica sa iti respecti postul( mijlocas, fundas, atacant etc.), rezistenta, jongleriile si driblingurile nu prea o sa iti foloseasca, cel mai important este sa pasezi, sa stii sa faci un stop la minge si sa ai ambitie. Sper ca te-am ajutat big grin.