| maradona10 a întrebat:

Returul cu barcelona si chelsea e astazi pe tvr1 la ora 21:40

5 răspunsuri:
| Magnifico a răspuns:

Sa fie un 0-3 de dragul meu.Se poate a demonstrat-o Real Madrid si in plus ii ajuta si Messi care vrea sa ne demonstreze ca are valoarea jucatorilor din Romania....aia de 1 milion de Eurohappy

| MrAngelus a răspuns:

Meciul Barcelona - Chelsea se va disputa astazi [marti], de la 21:45, în direct la TVR 1 şi livescore pe romanialibera.ro

Sursa: http://www. romanialibera.ro/actualitate/sport/barcelona-chelsea-de-la-ora-21-45-va-reusi-messi-sa-duca-barcelona-in-finala-ligii-campionilor-261747.html#

| MaStErShOt a răspuns:

Si care e intrebarea?

| pafpap a răspuns:

Lasa-l MaStErShOt ca nu se simte bine, a dat in boala fotbalului si acum nu mai recunoaste sem nele de punctuatie,, saracul de elsad

| Adrian_Bylly_1990 a răspuns:

Omu' doar a vrut sa va spuna, 'tuva muma-n cur de jegosi!