| Th3AbSinTh3 a întrebat:

Revine Liga 1 :X
vreau sa bag un bilet la pariuri
gaz metan - bistrita 1
chiajna - turnu severin 1
ceahlaul - pandurii 2
Iasi - rapid 2
otelul - petrolul 2
dinamo - Brasov 2
astra - viitorul 1
u cluj - steaua 2
Vaslui - cfr x1
pareri?
unde credeti ca nu e bine, unde se dau mai mult de 2 goluri?

4 răspunsuri:
| IndiferentXD a răspuns:

Iasi - Rapid ->Rapid are meci greu la Iasi, au pierdut multi jucatori, au probleme financiare, multi jucatori tineri si fara experienta... un 1x la o cota 1.55 e mai indicata sau ambele marcheaza la 1.85

Ceahlaul - Pandurii ->un meci echilibrat, greu de pronosticat. se joaca la Piatra Neamt unde Ceahlaul a pierdut doar de 2 ori in tur. Pandurii nu exceleaza in meciurile din deplasare iar in plus si.a pierdut cel mai jucator, Maxim + antrenorul Grigoras. hmm Pandurii este slabita, mai degraba joaca pe goluri aici, 1, 5!

Dinamo - Brasov -> un Dinamo slabit vs o echipa slaba in mod normal mai ales in meciurile din deplasare. sigur nu bate la Dinamo, un 2, 5 goluri e mai ok!
Un Bilet!
Gaz Metan - Bistrita 1
U Cluj - Steaua 2
Astra - Viitorul 1
Vaslui - Cfr 1x, ambele marcheaza, 2, 5 goluri// oricare din cele 3 au sanse mari de reusita
Dinamo - Brasov over 2, 5
Iasi - Rapid 1x
Chiajna - Turnu Severin 1

bft!

| RzV28 a răspuns:

La Rapid as merge si pe un egal iar Steaua cred ca da mai mult de 2 goluri.Multa Bafta!

| edytZzza a răspuns:

Dinamo - Brasov, as merge un x solist, iar la Vaslui cu cfr, sa fim realisti cfr va juca cu toti jcuatorii ofensivi weldon deac. ii va bate pe vasluieni ca sa fii sigur baga x2.

Recomandarea mea nu este sa bagi din prima etapa, nu poti stii ce pregatiri au facut echipeie iar ceahlaul poate bate pe pandurii sau viitorul pe astra.

| Cirjan_Robert_1997 a răspuns:

Salut Razvan uite ce sa faci

Gaz Metan- Bistrita GG
Chiajna-Turnu Severin PSFx
Ceahlaul-Panduri 2
Iasi-Rapid GG
Dinamo-Brasov PSF1
Astra-Viitorul PSFx
U Cluj-Steaua 2/2 +3
Vaslui-CFR GG

Sper ca te-am ajutat