| Josephe a întrebat:

Romania are vreo sansa la Mondialul din Brazilia?
OLANDA-ROMANIA cat se termina?
Funda cine ghiceste big grin

16 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

4-1 Olanda

| alexs99 a răspuns:

Eu zic ca se termina 1-1.

| Ibrahimovic a răspuns:

Daca nu bate Olanda, cel mai probabil merge la baraj unde nu cred ca va avea sanse...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Olanda 3 - 0 România.

N-avem nicio şansă. Cu jucători precum Raţ, Tamaş, Mutu, Marica, Stancu şi Torje... n-o să avem vreodată o şansă reală. Sau o să avem, dacă o să ştie nea Piţi să-i motiveze cum trebuie, ori să convoace pe altcineva naibii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu prea avem sanse dar eu sunt optimista si sper la un 2-1 pentru Romania sau macar un egal.
Daca o sa-l bage iar pe B.Stancu si o sa-l tina iar tot meciul nu prea avem sanse, ar trebui sa bage pe altcineva in locul lui...

Oricum HAI ROMANIA! Cu jucatori precum Mutu, Torje, Marica, Chiriches, Chipciu, Rusescu avem si noi macar o sansa, trebuie sa speram la o minune

| Havok83 a răspuns:

3-1 Olanda hai sa fim seriosi.

| cristif a răspuns:

4-0 pentru Olanda

| MLorand78 a răspuns:

Sper sa scoata macar un punct. Pentru asta trebuie sa joace mutu, chipciu gardos, adi popa si bourceanu! Deci sa speram ca vor juca cu determinare! HAI ROMANIA!

| aNNtoNyO a răspuns:

Romania face egal sau bate Olanda!

| Florentin98 a răspuns:

5 sau 6-0 pentru Olanda! Funda?! :*

| Robert699 a răspuns:

Eu zic k bate Olanda cu 2-1 pe Romania sad

| LikeXD a răspuns:

2-1 Romania :X

| alexander07 a răspuns:

Sa fim seriosi laughing 3-1 Olanda ...romania iar se uita la tv happy

| alexander07 a răspuns:

Numai cereti funda, k funda o primeste ala care ghiceste scorul laughing)

| Vladutzx97 a răspuns:

Cred ca 2-2

| Andrei_Casillas_1986 a răspuns:

Olanda - Romania 1-0

Romania are sanse la mondial daca face egal la Olanda si daca face cel putin 4 puncte din meciurile cu Ungaria si Turcia

funda?winking