| anonim_4396 a întrebat:

S-a retras Jerry "the king" Lawler din cariera de wrestling? Da sau nu?

L-am vazut la royal rumble pentru titlul wwe.Chiar a castigat. Oare s-a retras chiar la wrestlemania?

2 răspunsuri:
| Cheloo20cmRecords a răspuns:

El s-a retras in 2001 dar a revenit acum cîteva luni in primul său meci dupa retragere.În ultimele luni a avut de 2 ori șansa la titlu dar lea-a irosit.Incă nu s-a retras eu cred ca va vrea revanșa contra lui Michael Cole

| HardcoreCountry a răspuns:

Va avea meci la Extreme Rules si cred ca se retrage de tot. Ramane doar ca comentator.