| dannnyy a întrebat:

Sal am 21 an mam apucat d sala d 4 luni nu prea snt multumit de rezultate am 1.86 si 75 kg 4 mese pe zi... ce suplimente asi putea lua sa cresc un cm p luna in brate?

5 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Vrei sa spui 2 cm / AN, cam asa se pune.

1 cm / 6 luni = progres RAPID.

Tu vrei 1 cm pe luna...

Apuca-te de sah laughing

| PreaDulcePreaFin a răspuns:

Esti nebun cu 1 cm pe luna laughing)

| NDC12 a răspuns:

Mai bine renunta de pe acum daca esti genul ala de om care vrea sa obtina totul repede si usor, oricum nu o sa ajungi departe.

Cum sa cresti 1 cm pe luna in brate? Te-ai gandit inainte sa pui intrebarea asta?

| dannnyy explică:

Pai am un tovaras ce are 40 in brate si e de 8 luni la sala... avea 34 cand s-a apucat a luat vreo 6 luni suplimente...

| dannnyy explică:

Si totusi ce proteine imi recomandati?