| dendendenis a întrebat:

Sal dc a murit haldan? Jucatorul ala de la dinamo. La cev arsta, cand, si de cat timp?

Răspuns Câştigător
| mog a răspuns:

Haldan a suferit un atac de cord, stop cardiac in timpul unui meci amical. acum 11 ani pe 09.07. 2000
avea 20 sau 21 de ani si era capitanul echipei dinamo.

2 răspunsuri:
| Catalyn13Barcelona a răspuns:

Nu-i adevarat. A murit pe 5 octombrie 2001 pe teren in urma unui stop cardiac. Avea 25 ani pentru ca s-a nascut in 1976.

| AlleXCs a răspuns:

Nu ii adevarat! A murit pe 5 octombrie 2000 pe teren, la Oltenita, in urma unui stop cardiac. S-a nascut pe 3 februarie 1976, in Bucuresti! Si stiu cu precizie lucrurile astea pentru ca sunt meeeeeeeega fan Dinamooooo`love strucklove strucklove strucklove struck! Apropo pacat ca a murit! Era, este si va fi mereu UNICUL nostru CAPITAN! Odihneasca-se in pace! cryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcrying. Ingerul lui Dinamo!