| nyteshade1797 a întrebat:

Am si eu o bicicleta si i s-a spart o anvelopa. Nu stiu ce marime are anvelopa dar scrie ceva de genul... 700x350
As vrea sa ma ajutati sa-mi spuneti ce marime e, si care ar fi gama de preturi...
Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| Mihaela1964 a răspuns:

Ti s-a spart camera din interior, una costa 6-15 lei depinde de unde o cumperi si de calitate.Roaga pe cineva sa te ajute s-o scoti pe cea veche si mergi cu ea la magazin, cumpara una la fel, o pompa de umflat cauciuciul(daca n-au parintii asa ceva la masina sau poate ai compresor) si vei rezolva problema.