| PortarClau a întrebat:

Sal TPU spuneti-mi va rog ce sa fac in cazul asta plzzzz sunt foarte bun atacant dar mi-a venit pofta sa fiu portar si imi place foarte mult sa fiu portar dar si atacant sunt super bun la fel si portar ce ar trebui sa fac va rooooggggggg spunetiiiiiii

1 răspuns:
| pensionaru98 a răspuns:

In caz ca esti la antrenamente, cere sfatul antrenorului, sau daca joci cu prietenii de la bloc, de asemenea poti sa-i intrebi pe ei ce cred ca ar fi mai bine sa fi.