| Anonymus3000 a întrebat:

Vreau si eu niste driblinguri de fotbal (tutoriale) de pe youtube da driblingurile sa fie destul de simple (adica sa nu ma complic in scheme) si eficiente dar in afara de bicicleta(step over)... dau funda

4 răspunsuri:
| DanuTzCarbon a răspuns:

Mda ma mai driblez si eu dar nu asta e important. Driblingurile le faci de placere si sa ai fani (ca sa zic asa), de frumusete. Daca vrei sa joci mai bine, uite sfatul meu:

Sprinteaza mult. Atata timp cat fugi mai repede decat adversarul, el se poate da batut. Cand treci de cineva, pur si simplu ridici un pic mingea pe langa el si ai plecat.

Stiu ca nu e ceea ce vrei, dar... na doar un mic sfat.

| crs122 a răspuns (pentru DanuTzCarbon):

Si eu trec asa de adversari

| Max22w2 a răspuns:

Uite aici http://www.youtube.com/user/Carilho90?blend=1&ob=4! Carilho e cel mai bun la explicatii si la tot! are in jur de 18 tutoriale Bafta!