| Skit333 a întrebat:

Sali unde se preda MMA stiti? In Bucuresti. Si daca e si pretul. FUNDA

2 răspunsuri:
| Prince_Pyckolo_1992 a răspuns:

Inscriete la cursuri de jujitzu brazilian sau alte tehnici de lupte dar prima este foartebuna pentru MMA ca ai o tehnica buna la sol,,, e foarte greu in rom sa te lansezi in MMA, daca te-ai fi nascut in Anglia, America, Brazilia erai mai norocos

| Dan_Rosca_1994 a răspuns:

MMA este mix martial arts este o federatie si nu un sport anume LOL... vrei sa parctici asta inscriete la COmbatSambo sau Jujitzu