| anonim_4396 a întrebat:

Sall all. Vreau sa merg la aerobic si fitness.Insa nu stiu la care sa ma duc mai intai.Am auzit ca cel mai bine e sa te duci la aerobic ca sa dai jos cateva kilograme si dupa aceea la fitness pentru a intari masa musculara si colaceii ramasi. Voi ce spuneti care este mai buna pentru slabit cat mai repede? thanks

2 răspunsuri:
| katy a răspuns:

Ambele sunt ok si la fitness slabesti si iti tonifici musculatura.eu fac de amandoua la facultate fitness-ul are in plus faptul ca lucrezi si la aparate pe cand la aerobic lucrezi cu power step-ul si gantere.ti-as sugera fitness-ul totusi ca sa iti dau un rasphappy

| Frozen_5177 a răspuns:

Si eu vroiam sa merg initial la fitness dar niste colege mergeau de mai mult timp la aerobic asa ca am mers si eu. iti spun, sunt niste tanti acolo de vreo 35-40 de ani care fac ex pe care eu nu le puteam face inainte.acum ma descur mai ok, dupa 1 luna de aerobic pot sa fac si eu toate exbig grin si imi place cel mai mult ca e pe muzica si trebuie sa ti ritmul.but it's your choisehappy