| AlexCOOL60 a întrebat:

Sall, am 12 ani si fac tot felul de exerciti care necesita forta in maini(stat in maini, stat in cap, flotari, scanderberg etc) si nu exista o zi de la bunu Dumnezeu sa nu simt ca mi se despica muschii de la maini. Ce inseamna asta?

3 răspunsuri:
| RS4 a răspuns:

Nu e bine sa faci efort pe aceeasi muschi zilnic! ei au nevoie de refacere! redu acele antrenamente o data la 2-3 zile, nu zilnic! bafta!

| William a răspuns:

Iti recomand eu un exercitiu care necesita forta in cur: statu pe scaun 12 ore pe zi.

| AnimeAnnDRa a răspuns:

Se numeste "febra musculara" sa nu te fortezi prea mult, dupa intrebarea ta pare ca exagerezi am un coleg la fel dar a lasat-o mai moale, sfatul meu sa te linistesti e timpul pentru o pauza! sper ca te-am ajutat