| ALbCuPooTinRoz a întrebat:

Uitati :Vreau sa am mai multa forta in maini sigh si nu stiu cum sad. fac volei de vreo 3-4 sapt...si proferosul ne-a spus sa facem flotari akas, dar eu nu pot sa fac flotari...Cum sa-mi intaresc muschii de la maine? *A da nici tractiuni nu pot sa fac * Cel mai bun raspund primeste FUNDITSAAA :-p

4 răspunsuri:
| IonutzzaRalucutzza33 a răspuns:

Incearca genoflexiuni sau inceearca flotari chiar daca nu poti o sa reusesti doar incerca mult incepe cu o flotare dupa cu 2...3...winking

| ALbCuPooTinRoz explică (pentru IonutzzaRalucutzza33):

Genoflexiuni pot la perfectie happy

| Cosmin86 a răspuns (pentru ALbCuPooTinRoz):

Ce treaba cu genuflexiunile cu mainile? straight face

Ia-ti o gantera sau un extensor sau du-te la sala.

| IonutzzaRalucutzza33 a răspuns (pentru ALbCuPooTinRoz):

Pai fa multee!winking