| suculete12 a întrebat:

Sall ce sfaturi de portar imi dati?

Răspuns Câştigător
| DLeonard a răspuns:

Miscati intotdeauna picioarele, evita sa stai pe loc. Fi intotdeauna cu ochii pe minge, sa nu te distraga nimeni si nimic de la minge. Uita-te intotdeauna in ochii jucatorulului, o sa iti arate unde vrea sa traga.

8 răspunsuri:
| PsyhoWoman a răspuns:

Portar la scoala? daca da fii cu ochii in patru sa nu intre strainii ca tu vei fi de vina. daca vei fi acum portar, e cam frig ia-ti haine groase :*

| ioanamonica a răspuns:

Sa ai grija laughing sa nu te fure hotiilaughingglm

| TheRares99 a răspuns:

Sa aperi laughing

| Lucio4you a răspuns:

Sa ai grija sa nu dai cu capu de bara, sa prinzi mingea si sa nu-ti fie frica de adversar

| suculete12 explică (pentru Lucio4you):

Crede-ma am dat de vreo 20 de ori cu capu de bara si mi-am rupt mainile in meci ca sa imi salvez echipahappy

| Lucio4you a răspuns:

Eh la nevoie faci ori ce dar totusi sa ai grija sa nu fie foarte gravhappy

| eusebiu24 a răspuns:

Intrati pe http://metin.freeforums.org/index.php,facem o comunitate de jucatori de metin si nu numai:D..mai vb pe chat:D...mai scriem un subiect>>>mai banam:)) glumesc

| eusebiu24 a răspuns:

Ai grija la persoanele dubioase.