| anonim_4396 a întrebat:

ajutari-ma va rog. Am 15 sunt portar(rezerva)in liga B prahova..as vrea sa-mi dati niste sfaturi despre "portarie". Imi place fotbalul, nu imi e frica sa ma arunc pe minge(am avut incheietura lovita de 2ori) si sunt cativa baieti care nu cred ca pot face lucrul asta, vreau sa le dau peste nas ...deci care stiti dati-mi niste sfaturi despre ce credeti ca inseamna a fo portar..ms

3 răspunsuri:
| Mariussss14 a răspuns:

Demonstreazale ca esti mai bun ca iei
Funda?happy

| popmirgea1999 a răspuns:

Si eu sunt portar si te-as putea ajuta cu multe daca bagi id alex_maicon@yahoo.com. tu alegibig grin

| undercover01 a răspuns:

Daca ai avut probleme cu incheietura ar fi bine sa faci o vizita la un doctor specialist sa ti spuna daca e OK sa continui cu acest sport. s-ar putea sa ai din nou probleme. evident daca doctorul iti da acordul vei avea mai multa incredere si frica de "a te arunca" va disparea. MULT SUCCES!