| Myersman a întrebat:

Sall. Cum pot sa afac ollie cu skateboardul adica am incercat da tot nu-mi iese help.
Funda!

2 răspunsuri:
| Scremer a răspuns:

Dar nu cunosti niste prieteni sau cineva care se da cu skate-ul sau la tine in oras unde vezi ca se dau mai multi du-te iate in vb cu unu care il vezi mai de treba si stie ceva skate sa te invete ca de obicei astia care is profi nu te prea baga in seama acuma depinde nu zic de toata lumea ca mai sunt si unele excepti dar majoritateas bulangi sa zic asalaughing