| maradona10 a întrebat:

Sall. dati-mi o casa de pariat din Romania (online) dar sa fie sigura ...eu sunt in cipru, pot paria am cont bancar tot aici ..deci va functiona

2 răspunsuri:
| Scintilla a răspuns:

Iti recomand Bet365 au bonus de 100% pana la 200RON si cele mai mici conditii de rulare a bonusului, de 3 ori la cote de minim 1, 5 din cate tin bine minte,nu prea am auzit pe nimeni sa se planga de ei,poate doar erori tehnice,dar care se intampla peste tot, dar nici o hotie, eu am si depus am si retras fara nici o problema, sunt foarte seriosi, si e una din cele mai mari case de pariuri online din lume. Si au una din cele mai diversificate oferte din lume.

| robertmagiculhp a răspuns:

Are dreptate