| Droghh a întrebat:

Sall imi place fotbalul la nebunie... Dar sunt cateva probleme... 1.nu stiu sa sutez la poarta 2.nu stiu driblinguri 3.nu dispun de prea multi bani Funda Urgent Nu stiu ce sa fac

5 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

Legat de primele 2 probleme, totul se poate imbunatati odata cu antrenamente, daca nu poti imbunati aceste 2 lucruri, poti incerca sa joci ca portar, unde nu ai nevoie de aceste calitati. Legat de problema banilor, aceasta nu este o problema foarte importanta, antrenamentele nu sunt deloc costisitoare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai si ce ai vrea sa faci? Ok, partea cu sutatul/driblingul nu ar fi asa gravawinking Ai putea juca pe un post care nu necesita sa tragi la poarta sau sa driblezi, ceva gen portar, fundas sau mijlocas la inchidere. Important e ce varsta ai, cat talent ai si sa fii constient ca daca nu ajungi la un anumit nivel pana la varsta de maxim 19 ani ai deja o cariera ratata. Te poti duce sa te inscri la o echipa din liga a 3-a sau a 4-a. Nu cred ca te costa vreun ban... Daca ai talent si determinare restul vin de la sine. Majoritatea adora fotbalul, dar asta nu inseamna ca o sa devenim toti Cristiano Ronaldowinking

| BlueViP a răspuns:

Totul se invata. Daca incepi din start cu nu stiu nu ajungi nicaieri. Antreneaza-te si vei deveni bun. Bafta!

| RazvanCTC a răspuns:

Sall,si mie imi place fotbalu si il fac de 2 ani..acuma am 18 ani la 16 nici eu nu stiam ce ii aia minge, 1 la mana fa antrenamente singur invatate sa te joci cu mingea ca asa inveti driblinguri si 2 suteaza singur la poarta..si alearga cat mai mult peace..si nu o sa fie vorba de bani dupa ce o sa te vada un antrenor..munceste ca sa fi remarcat

| andreei025 a răspuns:

Stai linistit ca si costea de la steaua e in situatia ta si e mare fotbalist