| WrestlingFan01 a întrebat:

Sall la toti . Sunt portar la juniori F.C Rapid si mi-as dori sa ma antrenez bine pentru meciul cu F.C Dinamo de peste o saptamana ce pot face ?

Răspuns Câştigător
| pisicutablue a răspuns:

Nu-ti inteleg intrebarea "ce pot face" ce poti sa faci daca nu sa te antrenezi big grin
poate te referi la cum sa te antrenezi
din moment ce esti portar iti sugerez sa incerci sa aperi obiecte cat mai mici ex mingi de ping pong
sa faci in fiecare zi niste maratoane pentru ati face muschi la picioare
sa mananci doar sanatos dar cel mai bine e sa faci ce ti-am zis prima oara si sa aperi cat mai multe odata
Spec ca te-am ajutat si...
Iti urez succes sa castigi big grin
"nu" vreau sa ma laud dar si u o sa particip saptamana viitoare la un concurs
Imi tin pumni sa ne mearga bine la amandoi si te rog anuntama ce ai facut(peste o saptamana)

| WrestlingFan01 explică (pentru pisicutablue):

In primul rand, da ai dreptate tr sa apar obiecte mici ca de mancat mananc sanatos si de alergat alerg 2 km pe zi. In al doilea rand si eu iti tin pumni si tie si mie ca sa castigam ( scuze daca m-am exprimat incorect gramatical). Si in al treilea rand o sa te anunt. Bafta si mersi

| WrestlingFan01 explică (pentru pisicutablue):

Scuze ca nu ti-am raspuns pe 26 dar nu am avut tim, dar acum pot. F. C Rapid - F. C Dinamo 3-1. I-am batut de le-au sarit capacele. Tu ce ai facut?

| pisicutablue a răspuns (pentru WrestlingFan01):

Inca nu l-am avut s-a amanat iti spun p1 12 aprilie big grin
FELICITARI! si tine-o tot asa

| WrestlingFan01 explică (pentru pisicutablue):

Buna.Scuze ca nu te-am mai intrebat nimic doar ca am fost plecat pana in Germania.Deci ce ai facut la concurs?

| WrestlingFan01 explică (pentru pisicutablue):

Hey, ce ai mai facut la acel concurs?

6 răspunsuri:
| WrestlingFan01 explică:

Ai dreptate dar totusi ma gandeam ca mai sunt si niste oameni care joaca fotbal pe teren sau macar fotbal de strada