| ramborambo a întrebat:

SALL. Stie cineva cum se promoveaza sezonul acesta din liga a2a in prima liga? FUNDAA big grin

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Toate 6 joaca in play-off, meciuri tur si retur intre ele, ca si la un campionat in 6 echipe, doar ca se tine seama si de rezultatele de pana la play-off.

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Vor promova in prima liga primele 2 echipe din fiecare serie.

| ramborambo explică (pentru Ioandelasal):

Asta siu...dar cum? prima promoveaza si urm pan la 6 joaca baraj sau joaca toate baraj?

| Ioandelasal a răspuns (pentru ramborambo):

Toate 6 joaca in play-off, meciuri tur si retur intre ele, ca si la un campionat in 6 echipe, doar ca se tine seama si de rezultatele de pana la play-off.