| mitsufball a întrebat:

as vrea si eu sa stiu care dintre echipele din Londra din prima liga promoveaza cel mai mult tinerii si ce anume apreciaza la acestia?

2 răspunsuri:
| superdorex a răspuns:

Arsenal e departe cea mai reprezentativa echipa care se bazeaza doar pe tineri, care odata formati si aruncati in lupta ii vand pe sume ce le permit sa fie una din cele mai iubite si galonate echipa din Anglia!

| Shatteredx a răspuns:

Daca te referi la echipele de fotbal din Londra, este evident ca Arsenal promoveaza cel mai mult tinerii. Ar mai ramane Chelsea si Tottenham insa toata lumea stie ca academia de juniori a arsenalului este cea mai buna din lume happy