| FortaSteaua2012 a întrebat:

Am avut o placa de skateboard de street de la firma RCO. Intr-o zi mi-a fost calcat de o masina (din vina mea).Nu s-a rupt. Dupa cateva zile m-am dat iar cu el si am incercat sa fac ollie si atunci s-a rupt. Credeti ca din cauza trick-ului s-a rupt sau din cauza masinii?

Răspuns Câştigător
| eunumberone a răspuns:

Salut! cred ca din cauza masinii s-a rupt pentru ca o placa nu se rupe cand faci figuri cu ea!winking FUNDA?

1 răspuns:
| molocemarius a răspuns:

Eu zic ca din vina masinii deoarece daca nu s-a rupt de greutatea masinii placa era destul de slabita(dupa incident) si la acea figura era de asteptat sa se rupa. Funda?happy