| claudiuboss14 a întrebat:

am pectoralul stang mai mare si pectoralul drept mai mic si la maini am o diferenta ce sa fac

4 răspunsuri:
| andrey910 a răspuns:

Poti lucra numai partea dreapta o vreme...si eu am la fel, dar nu ma deranjeaza

| Chratos a răspuns:

La maini e mai normal sti ca folosesti mana respectiva mai mult decat cealalta la pectoral poti sa faci doar pentru drept pana ajunge la acelasi nivel cu cel stangbig grin

| Deutzeuh a răspuns:

Buna
nu poti face nimic...fiecare om are asa.dar nu este o problema.numai tu vezi dar daca cineva sta in fata ta nu se observa aproape deloc.

| DerFinne a răspuns:

Ti-as recomanda sa te duci la Dr. tongue nu mai pierde vremea pe TPU!