| Sorin_8124 a întrebat:

Am pectoralul drept mai mare ca cel stang. Cred ca am facut mai multe excercitii cu dreapta. Ce exercii as putea face (cu stanga) pentru ai aduce la acelasi nivel? Help...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Alistair a răspuns:

E ceva normal sa patesti asa ceva, ma gandesc ca esti la inceput si acum incepe numai cresterea musculara. Sfatul meu este sa continui sa-i lucrezi pe amandoi la fel si dupa un program bine stabilit.

| Alecsx4u a răspuns:

Nu face exercitii numai cu stanga. Asta e sfatul meu... te apuci sa faci si intai faci cu stanga exercitiile propuse si dupa aia faci si cu dreapta la fel de multe cate ai facut cu stanga nu faci mai multe...si cu timpul le vei aduce la acelasi nivel