| PetreV a întrebat:

..Am si eu o intrebare : Ce regim pot sa tin sa slabesc rapid sau ce exercitii fizice pot face... dau funda happy

Răspuns Câştigător
| Liviucu a răspuns:

Dormi cat mai putin, mananca cat mai putin, bea cat mai putina apa si cat mai multe cafele si ceaiuri verzi. Alearga mult si fa abdomene si flotari - cu ocazia asta impusti doi iepuri. Indragosteste-te mult de o fata si asteapta sa te paraseasca, sa suferi dupa ea (daca esti genul), enerveaza-te mult sa ai stres in tine mereu laughing si poti face multe ca sa slabesti. Trebuie doar ambitie.

3 răspunsuri:
| rousz a răspuns:

Heeey! sportul e foarte bun, mananca fructe cat poti de multe si mai putine calorii... abdomene, saritul coarda si multe altele ...succes

| viorel70 a răspuns:

Pai mananci de multe ori pe zi dar putin adica maxim 5 ori pe zi sa mananci dar nu bagi in tine ca in butoi... si sport adica cum a spus dexter

| DexterCLICK a răspuns:

Nu are rost cu regimuri rapide... cel mai bine e: daca ai chef te apuci de sala si daca vrei sa slaesti faci repetari multe si cu greutati mai mici, incearca si exercitii cardio: gen sarit coarda, alergat pe treptewinking