| GabiIancu2001 a întrebat:

Am si eu o problema in legătură cu aspectul corpului..eu fac sală și îl am nu știu cum sa zic. îndesat.mic in lungime ..bine nici nu sunt înalt ..am 1,69 dar i-am văzut pe alții de 1, 65 cu trunchiul ( corpul) mai lung...pot schimba asta?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

La 1.69m esti micut pentru un baiat de 17 ani.
De schimbat, prea mai ai ce schimba la varsta asta!
Poate citind foarte mult si invatand sa vorbesti frumos, vei avea sanse mai mari in viata, ca dupa cum raspunzi pe aici, nu ai demostrat nici creier sa ai.

| laurentiavl a răspuns:

Trebuie sa te accepti asa cu esti. Fii sigura pe tine. Dca totusi ai defecte pe care chiar ai vrea sa le indepartezi, fa mai mult sport, ai grija ce si cat maninci, dar de inaltime ...am auzit ca ajuta sa stai atirnata de birnA...cica lungeste oasele vertebrale> (nu este periculos)