| radu999 a întrebat:

am un club de fotbal in liga a 5-a ii spune CLUB SPORTIV PRAHOVA si nu-mi place denumirea este din prahova astept alte denumiri deu funda + vot pliz

Răspuns Câştigător
| denis987 a răspuns:

Politehnica Prahova, Soimii Prahova, Unirea Prahova, Fc Prahova, Atletic Star Prahova, Victoria Prahova, dar si Cs Prahova merge

4 răspunsuri:
| IForgotMyNameAgain a răspuns:

Victoria Prahova

| gheorgheasdasa a răspuns:

Real Prahova, Prahova United, Ajax Prahova, Atletic Prahova, Steaua Prahova, Rapid Prahova, Dinamo Prahova, Arsenal Prahova, Chelsea Prahova, Borrusia Prahova, TSKA Prahova, Zenit Prahova, Shakhtar Prahova, Mettalist Prahova, Juventus Prahova, Inter Prahovahee hee) funda big grin?

| noqq a răspuns:

The tiggers

| Măłina a răspuns:

"Viitorul Prahova"