| radu999 a întrebat:

Var place denumirea unei echipe de fotbal FC Atletic Star Prahova 2011 si culori albastru-verde? dau funda si vot.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prea lunga denumirea si cam ciudatica. As opta mai degraba pentru F.C. Ploiesti sau F.C. Athletic Ploiesti sau F.C. Athletic Prahova fara acel "star" ca nu suna prea bine. Cat despre culori, albastru cu verde nu mi se pare o combinatie buna. Ai putea pune albastru-galben (culorile Petrolului) sau galben-verde, alb-albastru, galben-negru, rosu-negru, pe mine combinatiile astea ma atrag si mi se par ca se potrivesc. Bafta cu echipa, sa o vedem in prima divizie.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai putea sa incerci FC Prahova's Stars si totusi albastru cu verde nu stiu cat de buna este ideea.Ai putea sa incerci albastru/verde cu alb. Funda?