| Sava_Theodor_1990 a întrebat:

Sall,TPU! As vrea sa achizitionez niste ghete de fotbal.Care ghete sunt mai bune NIKE Mercurial sau ADIDAS Predator Lethal Zones, argumentati.Astept si alte sugestii. Buget 500lei.
Funda!

Răspuns Câştigător
| Ibrahimovic a răspuns:

Alege cu incredere orice model de Nike Mercurial! Cand vine vorba de ghete de fotbal Nike nu mai sunt argumente de dat, sunt cele mai bune.
Daca vrei sa te convingi iti spun ca majoritatea fotbalistilor (de valoare) folosesc Nike!

4 răspunsuri:
| Ea12345 a răspuns:

Eu le-as alege pe cele Nike. Au o forma mai interesanta, arata mai bine. Plus ca eu am mai mare incredere in Nike decat in Adidas.

| Andr3y25 a răspuns:

Respect pentru poza cu inazuma eleven happy!

| marktheshark a răspuns:

Ghetele nike sunt mai bune

| RsKd a răspuns:

Nike mercurial