| CristianoCR7 a întrebat:

Sall Tpu.As vrea sa imi cumpar o minge de fotbal.Am gasit doua site-uri, dar nu stiu daca sunt serioase:www.mingefotbal.ro www.bravosport.ro.Sunt serioase? Ce alte site-uri imi recomandati? Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Ibrahimovic a răspuns:

E foarte buna o am si acum dar am jucat cu ea doar pe tern sintetic si in sala.Livrarea depinde din ce oras esti, eu am platit 7 lei pentru livrare si sunt din BThappy

6 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

Un alt site nu-ti recomand, dar te sfatuiesc sa iti una de 100 de lei.Am avut o gramada de mingi la 40-50 de lei si dupa 1 luna i-a iesit camera.

| Ibrahimovic a răspuns:

Primul il stiu, am cumparat si eu o minge vara trecuta si am primit-o in 2 zile

| CristianoCR7 explică (pentru Ibrahimovic):

Si era buna? In stare perfecta? Cat ai platit pe livrare? Raspunde-mi te rog frumos

| Ibrahimovic a răspuns (pentru CristianoCR7):

E foarte buna o am si acum dar am jucat cu ea doar pe tern sintetic si in sala.Livrarea depinde din ce oras esti, eu am platit 7 lei pentru livrare si sunt din BThappy

| TheTiger a răspuns:

Dap... sunt sigure.Adica www.mingefotbal.ro stiu ca e sigur.Cineva si-a luat de acolo, insa o intrebare...
De ce nu iti iei o minge la 30-40 Lei de la un magazin local :\? Sunt la fel de bune ca si astea [repet, 30-40lei, nu 10-15lei],si rezista mult.La site-urile de pe net, trebuie sa platesti si transportul. :)

| Constantin_Radu_1994 a răspuns:

Pot sa iti spun cu mana pe inima ca mingile din ziua de azi astea la 400 de mii le iesa camera musama de toata calitatea. off. daca vrei una buna dai 1 milion (adidas cum am avut eu era replica de la euro) si te tine 1 an depinde unde o dai in cuie ma rog. funda?puppy dog eyes

| CristianoCR7 explică:

Eu m-am gandit la mingea aceasta http://www.mingefotbal.ro/Minge-Adidas-F50,p-549.html sau daca nu imi iau adidas champions league replica