| xsclipici a întrebat:

Sall TPU♥Cine face scrima?♥De cati ani?♥Ok, nu asta e intrebarea!♥Aveti idee cat costa un echipament intreg care are: -Casca, costum, sabie si manusa? Cel mai bun raspuns are Fundaa!♥Mersii♥

Răspuns Câştigător
| R0co3 a răspuns:

350 ron cu tot. Funda:?

| Acuarella a răspuns (pentru R0co3):

N-are cum sa fie 350 ron, nici arma nu costa asa de putin laughing

| Acuarella a răspuns (pentru R0co3):

Cum sa coste asa de putin? laughing nici o arma nu costa asa de putin dapoi tot costumul laughing

7 răspunsuri:
| Kazumi a răspuns:

Te costa mult ca si eu vreau un echipament intreg arma cea mai buna e cam 500 ron, adidasii 250 ron firul de corp 50 ron bustiera 50 ron manusa 90 ron jampierii sunt cam 30 ron masta e 500 ron(dar cred ca sunt si mai ieftine) subtirica e 200ron costumul cred ca tot 200ron iar pantalonii 150ron iar tot ce tiam mentionat nu este chiar de firma calumea adica nu-s foarte foarte rezistente desti te tin vreo 3 ani

| Acuarella a răspuns:

Imi pare rau ca te contrazic dar un costum de scrima costa enorm de mult, stiu asta pentru ca sunt la scrima. Doar arma costa peste 1.000 ron, adidasii in jur de 600 ron, bluza costa 500 ron, pataloni 500 ron, manusi 300 ron, casca- 900 ron. PS- toate articolele incep de la preturile scrise

| Kazumi a răspuns (pentru Acuarella):

Nu e chiar atat de scump.Pantalonii costumul si adidasii daca vrei ii poti gasi mai ieftini.

| Acuarella a răspuns (pentru Kazumi):

Da, doar ca cele mai bune sunt de firma si alea costa mai mult happy

| Kazumi a răspuns (pentru Acuarella):

Aai dreptate